McDonald’s Cup

McDonald’s Cup

Největší fotbalový turnaj pro žáky základních škol. Letos se koná již jubilejní 20. ročník. Ve dvou věkových kategoriích nastupuje do turnaje téměř 80 tisíc chlapců a děvčat ve věku 6-11 let. McDonald’s Cup se hraje na téměř 4 tisících základních školách České republiky a stále se zapojují další. Dne 25. dubna se žáci naší školy zúčastnili okrskového kola turnaje McDonald´s Cup v kategorii I. – mladší děti na fotbalovém hrišti v Bartošovicích.

Po dvou vyhraných zápasech s žáky ze ZŠ Bartošovice (7:1) a ZŠ Hladké Životice (10:1) obsadili 1. místo. Spolu s našimi žáky do dalšího kola postoupili školáci z Bartošovic.

Libhošťskou školu reprezentovali: Daniel Tomšík, Ondřej Mička, Filip Volný, David Veřmiřovský, Vojtěch Poruba, Matěj Poruba, Jan Bradáč, Michal Klečka, Jakub Mech, Lukáš Marek, Tadeáš Maček a Adrian Burget.

Výsledky: ZŠ Libhošť – ZŠ Bartošovice 7:1 (3:1) Branky: 3x Filip Volný, 2x Jakub Mech, 1x Ondřej Mička a Jan Bradáč.

ZŠ Libhošť – ZŠ Hladké Životice 10:1 (4:1) Branky: 3x David Veřmiřovský, Vojta Poruba, 2x Jakub Mech, 1x Jan Bradáč a Matěj Poruba.

V disciplíně o nejlepšího střelce pokutových kopů byl vyhlášen Jan Bradáč.

Zbyněk Tomšík

Turnaj v Bartošovicích 25.4 (13)Turnaj v Bartošovicích 25.4 (2)